BMW 3 Serie
Touring 320i Centennial Executive Airco | Lichtmetalen velgen | Navigatie | Elektrische ramen | Parkeersensor achter | Handel/ Export!
Direct kopen, basisprijs: € 9.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.940,-
LEASEPRIJS: € 163,83 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.988,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 320i Centennial Executive Airco | Lichtmetalen velgen | Navigatie | Elektrische ramen | Parkeersensor achter | Handel/ Export! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6b |
| Bouwjaar: | 6 juli 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 246.586 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,83 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JX-142-V |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 620 kg |
| Gewicht: | 1.485 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.105 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- audio-navigatie full map
- cruise control
- electronic climate controle
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- lederen sportstuur
- lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- radio CD speler
- ruitensproeiers verwarmbaar
- zij airbag(s) voor